Aktualności

O Akademii

Zajęcia

Program nauczania

Wydarzenia

Plan dnia

Galeria

Nasze akcje

Druki

KontaktNasze placówki

Centrum Edukacyjne

Przedszkole Motylek

Żłobek Delfinek

Zespół Wychowania Przedszkolnego "Akademia Przedszkolaka"

to alternatywna forma wychowania przedszkolnego utworzona zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 10 stycznia 2008 r. w sprawie rodzajów innych form wychowania przedszkolnego, warunków tworzenia i organizowania tych form oraz sposobu ich działania.


Dzieci biorące udział w zajęciach są objęte wychowaniem przedszkolnym i realizują program wychowania przedszkolnego zgodny z obowiązującą podstawą programową.

Nasza działalność


Akademia rozpoczęła swoją działalność w 2005 r. jako zajęcia edukacyjne dla dzieci nie objętych wychowaniem przedszkolnym. Co roku rozszerza i doskonali swoją ofertę.

Co to jest Akademia?

 

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA  to małe przedszkole, w którym prowadzone są oprócz realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego zajęcia dodatkowe  z  j. angielskiego i rytmiki.

 Dzieci potrzebujące uczestniczą również w specjalistycznych zajęciach typu:
terapia logopedyczna,
terapia pedagogiczna
dostosowanych do indywidualnych potrzeb dzieci.

Organizacja Akademii


Grupę przedszkolaków Akademii prowadzi doświadczony pedagog, z długoletnim stażem.


Dzieci z Akademii raz w miesiącu biorą  udział w TEATRZYKACH i KONCERTACH, które organizowane są w przedszkolu MOTYLEK lub w na terenie Akademii.


Zajęcia odbywają się 20 godzin w tygodniu, od poniedziałku do piątku  w godzinach od 9.00 do 13.00 (codziennie 4 godziny).

Wszystkie zajęcia dodatkowe odbywają w ramach opłaty stałej


szablony stron www: www.atcsites.com