CE

Przejdź do Żłobka Delfinek Przejdź do Akademii Przedszkolaka

Grupa Pszczółki

Grupa Pszczólki jest najmłodszą grupa w przedszkolu. Są to dzieci 2,5 i 3 letnie, którymi opiekuje się nauczyciel wychowania przedszkolnego pani mgr Alicja Paszkiewicz oraz nauczyciel wspomagający pani Dorota Badyan, a pomaga opiekunka dziecięca pani Katarzyna Skalska.

Grupa Biedronki

Grupa Biedronki jest średnią grupa w przedszkolu. Są to dzieci 4 letnie, którymi opiekuje się nauczyciel wychowania przedszkolnego pani Żaneta Kolter oraz nauczyciel wspomagający Pan mgr inż. Marek Stosik, a pomaga opiekunka dziecięca Pani Marlena Pawłowska.


Grupa Motylki

Grupa Motylki jest najstarszą grupą w przedszkolu. Są to dzieci 5 i 6 letnie, którymi opiekuje się nauczyciel wychowania przedszkolnego pani mgr Katarzyna Stosik oraz nauczyciel wspomagający pan mgr inż. Marek Stosik, a pomaga opiekunka dziecięca Pani Wioletta Knop . Jest to grupa integracyjna.

Dzieci z tej grupy bardzo chętnie przychodzą do przedszkola i uczestniczą w różnych zajęciach i zabawach. Bardzo lubią śpiewać i tańczyć, wykonywać prace plastyczne różnymi technikami, budować przeróżne budowle podczas zabaw konstrukcyjnych. Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery po najbliższej okolicy. Dzieci starają się być dla siebie miłe i koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera na grupie jest wspaniała.