CE

Przejdź do Żłobka Delfinek Przejdź do Akademii Przedszkolaka

Motto

"Przede wszystkim należy uczyć dziecko patrzeć, rozumować i kochać, dopiero potem uczy się je czytać; należy nauczyć młodzieńca chcieć i móc działać, a nie tylko wiele wiedzieć i umieć."
Janusz Korczak

Kadra w przedszkolu

Kadra Motylka

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, dobrze wykształconych, kreatywnych nauczycieli, którzy dbają o przyjazną i miłą atmosferę w przedszkolu. 1. W swojej pracy aktywnie wdrażają nowatorskie osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań, uzdolnień i postępów dziecka. Wychowawcy biorą także aktywny udział w spotkaniach metodycznych, radach pedagogicznych, kursach i studiach podyplomowych. Organizują wychowanie i nauczanie na najwyższym poziomie. Zajęciom w naszym przedszkolu towarzyszy atmosfera odprężenia, zabawy i swobody.
  Umożliwia to naszym wychowankom nie tylko zdobywanie wiedzy opartej na doświadczeniu, ale także sprzyja otwartości, szczerości i spontaniczności. Dzieci czują się tu bardzo dobrze: ufają nam, zwierzają się ze swoich kłopotów, problemów, dzielą się radościami.
  Bezstresowo poznają otaczającą je rzeczywistość w trakcie atrakcyjnej zabawy. Dlatego nasze dzieci są wesołe, radosne, swobodne, otwarte i spontaniczne – szczęśliwe.
  Jesteśmy otwarci na propozycje rodziców, chcemy dostosować się
  do coraz szybciej zmieniającej się rzeczywistości tak, aby nasze dzieci już od najmłodszych lat aktywnie w niej uczestniczyły. Pragniemy, aby nasz wychowanek:
  •    był otwarty, śmiały, kreatywny
  •    dobrze radził sobie w życiu
  •    miał dobry kontakt z otoczeniem i z samym sobą
  •    odnosił sukcesy, a otaczający go świat nie miał przed nim tajemnic
Pracy naszemu przedszkolu przyświeca misja: "Pomagamy rozwijać i uczyć sie według własnych możliwości, uzdolnień i potrzeb" .